Medņevas bērnudārznieki Lāčplēša dienu atzīmēja kopā ar tēviem un krusttēviem

Inga Čekša-Ratniece, Foto: Māris Justs
Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa’’ Lāčplēša dienas priekšvakarā bērni un skolotājas aicināja audzēkņu tēvus un krusttēvus uz jautrām  un sportiskām aktivitātēm – informē pirmsskolas skolotāja Biruta Konovalova. ,,Lāčplēša diena ir laiks, kad atceramies senās brīvības cīņas, pieminam tā laika varoņus. Runājam par viņu drošsirdību, bezbailību, varonību. To darām mēs pieaugušie, lielāki bērni un jaunieši, bet pirmsskolas bērni vēl nevar to tā īsti aptvert. Taču tādus vārdus, kā “drosme”, “varonis” bērni ļoti labi izprot. Ko gan viņi uzskata par pašiem drosmīgākajiem, pašiem stiprākajiem, pašiem visu varošākajiem? Kas ir viņu varonis? Nu, protams, ka tas ir tētis! Stiprāka un gudrāka, pēc viņu domām, nav neviena uz pasaules. Viņi vienmēr saka: mans tētis visu var!’’ tā norāda Biruta Konovalova.

Aktivitāšu laikā visi sadalījās divās komandās: robežsargu un ugunsdzēsēju, tēvi kā īsti spēkavīri sevi pierādīja arī tā saucamajā svaru bumbu celšanā, kur bumbu vietā cēla savus lolojumus, arī viņu pārnešanā no viena punkta līdz otram.  Tēvi un krusttēvi darbojās ar lego klučiem un žurnāla lapām. Tā tapa vareni kompleksi ar palīgtelpām, garāžām un sētu apkārt. Lielākās grūtības viņiem sagādāja puzles likšana. Pasākuma noslēgumā visus priecēja „balonu ”salūts.
Kā teica Viļakas novada Medņevas pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa’’ pirmsskolas skolotāja Biruta Konovalova, visiem pasākums bija liela pozitīvo emociju deva un milzīgs prieks.

krasainais_logo