Ja darīt, tad izdarīt līdz galam!

Žurnāla augusta/septembra numuram — pielikums “Ceļš uz Rēzeknes novadu”, kurā lasiet par brīvā laika pavadīšanas iespējām Rēzeknes novadā. Viena no tām ir šķēršlu trase kokos

Rāznas Priedes

Čornajas pagasta Dukstigalā, “Ezerkrastos”, kur jau trešo sezonu aktīvās atpūtas cienītājus gaida uzņēmēja SANTA VIŠA-GAISIŅA un viņas dzīvesbiedrs ARTŪRS GAISIŅŠ. Šeit interesentiem ir pieejamas trīs dažādu līmeņu trases – sākot no 80 cm virs zemes pašiem mazākajiem, vidējā trase – 2–2,5 m augstumā un visaugstākā trase sniedzas līdz pat 5 m. Turpat pieejama arī kāpšanas siena 8 metru augstumā, būvēta uz kokiem, Latvijā citas tādas neesot.

Pirmais un otrais biznesa gads esot bijuši diezgan veiksmīgi, taču šogad Covid-19 dēļ sezona nav sākusies tik cerīgi.
“Taču latgalieši prot izdzīvot. Ja kaut kas neizdodas, tad domājam citas iespējas, kā piesaistīt cilvēkus. Domāju, ka liela nozīme tūristu piesaistē ir arī novada Tūrisma informācijas centram, aktīvāk iesaistoties vietējo uzņēmumu reklamēšanā, informācijas sniegšanā. Tas būtu izdevīgi abām pusēm. Mēs arī mūsu klientiem iesakām, kur vēl te var aizbraukt, ko redzēt. Iesakām Liepukalnu, zvaniņu muzeju Lipušķos. Pie mums arī ārzemnieki brauc – no Izraēlas, Zviedrijas, Vācijas, Lietuvas, Itālijas, Igaunijas, Portugāles, Erasmus programmas apmaiņas studenti ir bijuši. Jebkurā biznesā, man šķiet, vislabākā reklāma ir klientu pieredze, ar kuru viņi dalās tālāk.”
Par šo un citiem tūrisma objektiem lasiet žurnāla pielikumā!
Foto: Evija Pušmucāne