Tikšanās ar lasītājiem Balvos

a12_pasrekl_vakiped

Žurnāls A12 aicina uz tikšanos savus lasītājus šī gada 23. novembrī pulksten 11:00 Balvu centrālajā bibliotēkā.

Par žurnālu tapšanu, lasītājiem un žurnāla varoņiem stāstīs žurnāla A12 redaktore Ināra Groce un žurnālists, ģeogrāfs un ceļotājs Ivars Matisovs.

Katru apmeklētāju gaida dāvanas no žurnāla redakcijas.

Nāc un iedvesmojies pozitīvi

Žurnāls A12 ir vienīgais Latvijas žurnāls, kurš veido pozitīvo informācijas telpu un stāsta par notikumiem un cilvēkiem par un ap Latgali. Mūsu žurnāla viesi ir dažādi, populāri un mazāk pazīstami, bet visiem ir iedvesmojoši vārdi lasītājam – kinorežisors Jānis Steičs, senču gudrību zinātāja Kristīne Šislova, baznīckungi Aigars Bernāns un Alberts Budže, uzņēmīgie amatnieki un zemnieki. Esam stāstījuši par dzimtām un vēsturiskajiem notikumiem visā Latgalē no Asūnes līdz Brodaižai un Viļakai. Katrā cilvēka stāstā mēs atrodam to spēku, ar kuru stāstītājs var dalīties ar citiem.

A12 izpaužas rubrikās: Intervija/viedoklis, vērtības, notikumi, mūsējie tur, uzņēmīgie, dzimtas, kultūra, reportāža, stāstnieks, latgaliešu literatūra, personības, A12 vietas, A12 ciemi. Katrs var atrast daļiņu sevis kādā no šiem stāstiem, vēstījumiem, vizualizācijām un redzējumiem. A 12 tikai ierosina stāstu, tos var turpināt un šķetināt..

A12 atbalsta uzņēmīgos un paši ir uzņēmīgi. A12 ir palicis un aicina palikt citus vai atgriezties.

Pasaulē ir daudz labā un mēs par to stāstam. Patiesi. Dziļi. Skaisti.

Abonējiet 2017.gadam un Jūs par to uzzināsiet.. A12 abonēšanas indekss ir 2472.