Rūnu Līgo koncerts

Līgo!

Sagaidot saulgriežus, 20. jūnijā plkst. 18.30 muzikālā apvienība “Rūnas” aicina uz Jāņu ielīgošanas koncertu

Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas alejā 97), kurā “Rūnas” atskaņos jauno “Līgo” programmu!

Jāņu ielīgošanas koncertā klausītāji dzirdēs gan pazīstamu dziesmu apdares, gan arī retāk dzirdētas melodijas. Muzikālā apvienība aicina: “Iedziļināsimies Jāņu nakts mistērijās, dziedāsim kopā un smelsim spēku no gada enerģētiskākā laika – vasaras saulgriežiem!”

Ieeja koncertā brīva.

Muzikālā apvienība “Rūnas” savu darbību Rēzeknē uzsāka 2016. gada janvārī un 13. martā notika pirmais koncerts Lūznavas muižā. Gada laikā “Rūnas” koncertējušas Rēzeknē, Lūznavā, Maltā, Valkā, Rīgā, tāpat bija izvirzītas latgaliešu gada balvai “Boņuks” par gada spožāko muzikālo debiju. Grupas muzikālās intereses galvenokārt balstītas uz latviešu un latgaliešu tautas bagāto daiļradi – tautasdziesmām.

Izvēloties nosaukumu “Rūnas”, apvienības dalībnieki ir domājuši par vispārcilvēciskām vērtībām, zināšanām un jēdzieniem, kas iekodētas tautasdziesmās, par to slēpto spēku un jēgu. Ar mūsdienīgiem muzikāliem motīviem un dziesmu apdarēm “Rūnas” nes klausītājiem savus dvēseliskos pārdzīvojumus, kas radušies iedziļinoties tautas dainu pūrā.